Zeren Mali Müşavirlik Hizmetleri A.Ş.

Zeren Mali Müşavirlik Hizmetleri olarak, 1973’ten bu yana; sektörünün lideri olan ulusal ve uluslararası birçok şirkete vergi, sgk, danışmanlık, denetim ve raporlama gibi birçok hizmet sunmaktayız.

Zeren M.M. olarak bu sayede; iş ortaklığı kurduğumuz yerli ve yabancı yatırımcıların güvenini kazanarak, mükelleflerimizin alışkın olduğu kaliteli hizmeti ve servis çeşitliliğini şeffaf bir biçimde sunmaya devam etmekteyiz. Her daim koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, mükelleflerimize ihtiyaç duyduğu tüm bağlantıları sağlamaktayız.

Rekabetin giderek yoğunlaştığı dünyada Zeren M.M. olarak, sürekli başarımızda en önemli yapı taşının devamlı gelişimimizi destekleyen insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda insan kaynağına her türlü teknolojik yatırımı sağlayarak mükelleflerimize doğru, hızlı ve tam da ihtiyaçları doğrultusunda yaklaşımlar sunarak, doğru kararların alınmasını temel ilke edinmekteyiz.

Kendi sektörümüzün lideri olan kurumlar ile gerçekleştirdiğimiz başarılı iş birlikleri sayesinde, ülke ekonomisine katma değer yaratmaktayız. Bu sayede; piyasada saygı duyulan marka konumunda olmakta ve iş ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz.

Sahip olduğumuz uluslararası profesyonel hizmet ağı ve üyesi olduğumuz iş birlikleri sayesinde, mükelleflerimize hem Türkiye’de hem de dünyada yüksek standartta ve kalitede hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.