Kurucumuzun Mesajı

i

1973 yılında küçük adımlarla başladığımız bu yolculukta, günümüzde; yer aldığımız sektörde örnek marka olarak gösterilmenin ve ülkemize katma değer ve istihdam yaratmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İlke edindiğimiz “çözüm odaklı” yaklaşım ve her koşulda “şeffaf hizmet” anlayışı ile hem yurt içinde hem de yurt dışındaki mükellef sayımız ivmeli bir şekilde artıyor. İş birliği kurduğumuz her kurum için hukuki çerçeveler içerisinde olmak kaydı ile çıkarlarını koruma ve kâr odaklı değerlerimiz, bizim için bir nevi yol haritası görevi görüyor. Bu bağlamda, ulusal ve uluslararası 1000’den fazla mükellefimize, “en ihtiyaç duyulan zamanda, en doğru müdahaleyi” gerçekleştiriyoruz.

Mesai saatlerimizi birlikte geçirdiğimiz, alanında uzman, dinamik ve yenilikçi çalışma arkadaşlarımız, başarılarımızın en kilit noktasını oluşturuyor. Çalışma arkadaşlarımızın kişisel gelişimlerine sağladığımız katkı sayesinde, emin adımlarla ve çizgimizi hiçbir zaman bozmadan yürümeye devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki; bizim en büyük hazinemiz, sahip olduğumuz bilgili, tecrübeli, yenilikçi ve çalışkan insan kaynağımız.

Bundan sonraki süreçte de ulusal ve uluslararası alanda gelişimimizi sürdürecek ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı devam edeceğiz.

Ülkemiz adına; değerli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız ile beraber akıl ve menfaat birliğinde buluşmaya gayret edeceğiz.


Rıdvan ZEREN
Kurucu Ortak & SMMM