Kurucumuz

Zeren Serbest & Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri'nin Değerli İş Ortakları, Çok Kıymetli Dostları ve Sevgili Çalışanları;

1973 yılında ufak adımlarla başladığımız bu yolculukta, günümüzde; yer aldığımız sektörde örnek marka olarak gösterilmenin ve ülkemize katma değer ve istihdam yaratmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

İlke edindiğimiz “çözüm odaklı” yaklaşım ve her koşulda “şeffaf hizmet” anlayışı ile hem yurt içinde hem de yurt dışındaki mükellef sayımız ivmeli bir şekilde artmaktadır. İş birliği kurduğumuz her kurum için hukuki çerçeveler içerisinde olmak kaydı ile çıkarlarını koruma ve kâr odaklılık değerlerimiz, bizim için bir nevi yol haritası görevi görmektedir. Bu bağlamda Zeren MM, yurt içi ve yurt dışında bulunan 1000’ e yakın mükellefine her zaman, “en ihtiyaç duyulan zamanda, en doğru müdahaleyi” gerçekleştirmektedir.

Mesai saatlerimizi birlikte geçirdiğimiz alanında uzman, dinamik ve yenilikçi çalışma arkadaşlarımız, başarılarımızın en kilit noktasını oluşturmaktadır. Çalışma arkadaşlarımızın kişisel gelişimlerine sağladığımız katkı sayesinde Zeren MM, emin adımlarla ve çizgisini hiçbir zaman bozmadan yürümeye devam edecektir. Çünkü biliyoruz ki; en büyük hazinemiz, sahip olduğumuz bilgili, tecrübeli, yenilikçi ve çalışkan insan kaynağımızdır.

Zeren MM, bundan sonraki süreçte de ulusal ve uluslararası alandaki gelişimini sürdürecek ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı sürdürecektir.

Ülkemiz adına; değerli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız ile beraber, akıl ve menfaat birliğinde buluşmaya gayret edeceğiz.Rıdvan Zeren


Onursal Başkan
Kurucu Ortak & SMMM