EN
Kurucumuz

KURUCUMUZ


Rıdvan Zeren


Firmamızın kurucusu Rıdvan Zeren, Türkiye’nin en büyük Mali Müşavirlik şirketlerinden biri olan Zeren Mali Müşavirlik şirketini 1973 yılında Mersin’de küçük bir ofiste hayata geçirdi. Profesyonel hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ilkesi ve yenilikçi yapısıyla Rıdvan Zeren, şirketini kısa zamanda büyüterek mükelleflerinin sayısını her geçen gün artırmaya başladı.

Zeren’in ünü kısa zamanda Mersin dışına yayıldı ve birçok farklı sektörden firma Zeren Mali Müşavirlik ile çalışmaya başladı. Rıdvan Zeren mali müşavirlik alanında etik değerlere daima bağlı kalarak müşterilerine katma değer sağlayan bir yapı oluşturdu ve bu yapı 46 yıl boyunca bizzat kendisi tarafından korundu.

Mali Müşavirlik alanında farklı sektörleri tanıyan Rıdvan Zeren, Zeren Mali Müşavirlik’e ek olarak inşaat, gayrimenkul yatırım ve yönetimi de yaparak Zeren Group’un bugünkü çok segmentli yapısı doğmuş oldu. Bugün Yönetimi Kurulu Başkanlığı’nı Zeren Ailesi’nin ikinci kuşak üyelerinden Mustafa Yiğit Zeren’e devreden Rıdvan Zeren, halen aktif olarak Zeren Mali Müşavirlik bünyesinde Yönetimi Kurulu Üyesi ve danışman olarak çalışmalarına devam etmektedir.