EN
Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Zeren Mali Müşavirlik 1973’ten bu yana sektörünün lideri olan yerli ve yabancı birçok şirkete mali danışmanlık, bağımsız denetim, vergi hizmetleri ve yönetim danışmanlığı gibi alanlarda hizmet sunarak Türkiye’nin önde gelen mali müşavirlik firmalarından biri olmuştur.

Zeren Mali Müşavirlik 4 farklı ülkede olmak üzere toplam 7 şehirde faliyet göstermeye devam ederek iş ortaklarının yasalarda yer alan avantajlardan yararlanmalarını, risklerden korunmaları ve sorunlarının çözümü için deneyim ile bilgi birikiminin sürekli yenilenerek gelişmeyi amaçlamıştır.

Bu sayede uluslararası yatırımcının inanıp güvendiği, alışkın olduğu kaliteli hizmeti ve servis çeşitliliğini İstanbul merkezli olarak sunmaya devam etmektedir. Zeren Mali Müşavirlik koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, bu amaca ulaşmak adına gerekli tüm tedbirleri alarak müşterilerine ihtiyaç duyulan tüm bağlantıları sağlamaktadır.

Zeren Mali Müşavirlik yerli ve yabancı iş ortakları ile müşterilerine uluslararası piyasalarda da güvenilir hizmet sunarak yılların getirdiği tecrübe ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Bugün Zeren Mali Müşavirlik İstanbul, Mersin, Adana ve Niğde’nin yanı sıra Londra, Dubai ve Doha’da iş ortaklarına çözümler üretmeye devam ederek hizmet vermektedir.